Cg svorio

Husqvarna Grindų šlifavimo mašinos CG

Istorija[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Dar Antrojo pasaulinio karo metu švedų inžinieriai pradėjo konstruoti beatotrankį prieštankinį ginklą. Tokiame ginkle visas šūvio metu susidaręs parako dujų perteklius pasišalina priešinga nei šūvio kryptimi pro galinę ginklo vamzdžio angą.

cg svorio

Pirmasis modelis buvo 20 mm, tačiau tokio ginklo efektyvumas kovojant prieš šarvuotą techniką buvo nepakankamas, todėl  m. Jo šaudmenys veikia af svorio metimas technikos šarvą kumuliacinio sprogimo būdu.

cg svorio

Ginklas pavadintas Švedijos karaliaus, žymaus karvedžio Karolio X Gustavo garbei. Ginklas pranoko visus savo meto analogus šūvio nuotoliu.

Tai buvo pasiekta įdiegus graižtvinį vamzdį. Ginklo privalumas — palyginti platus įvairios paskirties šaudmenų pasirinkimas. Naudojimas[ redaguoti redaguoti cg svorio ] Carl Gustaf aptarnauti reikalingi du kariai, šaulys ir užtaisinėtojas.

cg svorio karšto kūno lieknėjimo gelio instrukcijos

Ginklas užtaisomas per vamzdžio galinę dalį. Carl Gustaf turi atidaromą vamzdžio galą su reaktyvine tūta per kurią šūvio metu išeina parako dujosjį atidarius įstatomas šaudmuo.

cg svorio

Visų tipų šaudmenys, be kovinės dalies, turi aliuminio tūtą su plastikiniu cg svorio, kuris šūvio metu išmušamas, ir parako dujų perteklius gali išeiti lauk per reaktyvinę tūtą. Ginklas turi dvi pistoletines rankenas. Viena su cg svorio mechanizmu skirta ugnies kontrolei, kita — ginklo pusiausvyrai kontroliuoti taikantis, taip pat atramą prie peties.

svorio metimo patarimai įnirtingiems valgytojams sėkmingas svorio metimas menopauzės metu

Carl Gustaf standartiškai komplektuojamas su trumpu dvikoju stovu, tačiau gali būti ir trikojis. Taip pat ginklo komplekte yra optinis taikiklis.

  • Orlaivio svorio ir balanso apibrėžimai by Sarina Hiustonas Share on Facebook Share on Twitter Atskaitos atskaitos taškas yra įsivaizduojama vertikali plokštuma, iš kurios matuojami horizontalūs atstumai orlaivio svorio ir balanso tikslams.
  • Standartiniai skysčių svoriai Etaloninis atskaitos taškas yra įsivaizduojama vertikali plokštuma, iš kurios matuojami horizontalūs atstumai orlaivio svoriui ir balansui.
  • Svorio netekimas letargija simptomai

Taip pat perskaitykite