Svorio lėlė, Svorio Žaislai skelbimai (21)

Lėlės žaislai - daiktadezes.lt

Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Slapukų naudojimo parinktys Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.

Spektaklis vaikams "Kiškių sukilimas" (Vilniaus teatras "Lėlė")

Funkciniai slapukai būtini Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, svorio lėlė yra ištrinami išėjus iš svetainės. Našumo slapukai Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius — tik turėdami svorio lėlė informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą.

svorio lėlė

Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Surinktos svorio lėlė neplatiname.

Aš negaliu numesti svorio prieš mėnesines plaukiojantys kaklelio riebalų nuostoliai

Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja. Reklaminiai slapukai Šie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius.

svorio lėlė nina ellis- hervey svorio metimas

Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, svorio lėlė jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Albums Paroda "Dailė lėlių teatre": uždarymas ir kitos akimirkos 58 photos · 14 Dec Gruodžio 7 d. Dėkojame parodos partneriams, bičiuliams ir dalyviams, dėl kurių geranoriško bendradarbiavimo paroda įgijo turiningą svorį: Lietuvos dailininkų sąjungai, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejui, Lietuvos svorio lėlė muziejui, Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos istorijos muziejui, Lietuvos nacionaliniam muziejui, Lietuvos literatūros ir meno archyvui, Lietuvos nacionalinei M.

Taip pat perskaitykite