Lieknėjimo reklama. Ar yra skirtumų tarp dietos ir lieknėjimo? - DELFI Gyvenimas

Lieknėjimo maisto papildai - kiek verta tikėti jų reklama? - Vaida Kurpienė

Lieknėjimo maisto papildai – kiek verta tikėti jų reklama?

Lieknėjimo maisto papildai — kiek verta tikėti jų reklama? Po švenčių žmonės stengiasi lieknėjimo reklama greičiau atsikratyti priaugtų kilogramų, todėl dažnas vietoje fizinio aktyvumo didinimo ar mitybos pokyčių, susigundo įsigyti siūlomų maisto papildų, garantuojančių greitą svorio sumažėjimą.

sočiųjų ar nesočiųjų riebalų svorio metimas numesti svorio kūno tipas

Ar iš tikrųjų šie papildai tokie veiksmingi? Abejonių kelia svorį mažinančių maisto papildų reklamoje ar etiketėse žadamas jų efektyvumas ir greiti rezultatai.

chorioninio gonadotropino svorio metimo šalutinis poveikis

Siūlant vartoti papildus, dažnai nurodomas netgi konkretus kilogramų kiekis, kuris lengvai, be pastangų turėtų nukristi per palyginti trumpą laikotarpį, net nepakeitus lieknėjimo reklama įpročių.

Sveikatos specialistai vienbalsiai teigia, kad efektyviausiai svorį sureguliuoja sveikas gyvenimo būdas ir mitybos įpročiai.

  1. Praranda 3 kūno riebalus per 6 savaites
  2. Aš turiu 8 mėnesius numesti svorio
  3. Lieknėjimo reklama klaidina vartotojus - DELFI Verslas

Vienas atskiras produktas lieknėjimo reklama įtakoti svorio metimo greičio ar atsikratytų kilogramų kiekio. Toks teigimas — niekuo nepagrįstas vartotojų apgaudinėjimas ir yra draudžiamas pagal įstatymus.

svorio netekimas boca raton riebalų degintojas nedir

Europos Sąjungoje maisto papildų reklamoje neleidžiama vartoti teiginių, nurodančių kiek ir kaip greitai galima numesti svorio. Teiginius, susijusius su lieknėjimu, leidžiama naudoti botaninės kilmės medžiagoms, tačiau taip pat lieknėjimo reklama nurodyti konkrečius svorio kiekius ir terminus.

Maisto papildai lieknėjimui: stebuklingos piliulės ar tik klaidinanti reklama?

Europos Komisija patvirtino teiginį apie medžiagą — gliukomananą, turinčią poveikį kūno svoriui, jei laikomasi nedidelės energinės vertės dietos. Pagal platintojų nurodytą informaciją, reikėtų patikrinti, ar įmonė gamintoja realiai egzistuoja ir vartotojas, nusivylęs produkto kokybe ar pan. Vartotojai, kurie jaučiasi platintojų apgauti, gali apie tai pranešti teritorinėms valstybinėms maisto ir veterinarijos tarnyboms arba paskambinti nemokamu, visą parą veikiančiu telefono numeriu 8

Taip pat perskaitykite