Lieknėjimo registras

Lieknėjimo ir sveikatingumo centras, VšĮ
Comments Sportas ir sveika mityba tapo kasdienybe, tačiau norimi rezultatai kaip nesirodo, taip nesirodo, o motyvacija pagražinti kūno linijas senka?

Liekninamųjų piliulių vartotojai Lietuvoje kol kas dar neskambina pavojaus varpais, trečiadienį rašo lieknėjimo registras "Lietuvos žinios". Respublikinio mitybos centro tinklalapyje, kur skelbiamas šalyje leidžiamų platinti papildų sąrašas, preparato "Li Da" nėra - jis centre užregistruotas tik liepos 19 dieną ir dar nėra įtrauktas į registrą.

lieknėjimo registras maksimalus svorio metimas kiekvieną savaitę

Šis registras yra rengiamas ir tinklalapyje turėtų pasirodyti po kelių savaičių. Centro ekspertai, įsitikinę, kad "Li Da" atitinka Europos Sąjungos ir Lietuvos direktyvas, leido jį įtraukti į Lietuvoje platinamų papildų žinybinį registrą.

Šių papildų į Lietuvą leista įvežti bendrovei "Artekanas".

lieknėjimo registras svorio metimo internetinis seminaras

Teigiama, kad Rusijoje jau ne viena moteris, pamėginusi įtartinais preparatais spręsti antsvorio problemą, viešai prabilo apie sveikatos sutrikimus - pasiskundė inkstų skausmais. Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos atstovė Jolanta Normantienė tvitino, kad tarnyba atsako tik už medikamentinius vaistus ir jų saugumą, tačiau piliulės, skirtos lieknėti, nėra medikamentai.

jang nara svorio metimas

Specialistė teigė girdėjusi vienos moters nusiskundimą, jog ši blogai pasijuto išgėrusi kirpykloje gautą piliulę, skirtą lieknėti. Normantienė patarė nepirkti lieknėjimo registras lieknėjimo registras papildų nei kirpyklose, nei iš "rankų". Anot jos, laboratorijos tiria, ar lieknėjimo registras atitinka jį lydinčius dokumentus.

Bet kokį vaistą ar maisto papildą specialistai rekomenduoja įsigyti tik vaistinėse.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos VMVT specialistai sako, kad dažniausiai falsifikuojami potenciją skatinantys vaistai, taip pat raminamieji ir liekninamieji vaistai.

Taip pat perskaitykite