Dabar liekni

dabar liekni

Dabar skirti vos 15 minučių pokyčiams, o ne žadėti tai padaryti kada nors, kai bus daugiau laisvo laiko, nuo pirmadienio ar nuo kito mėnesio pirmos dienos.

dabar liekni

Į šią knygą sudėjau motyvus, paaiškinimus ir įgyvendinamus patarimus, kuriuos galima atlikti dabar liekni akimirką, o ne laukti rytojaus. Norėjau, kad šią knygą galėtų skaityti ir tas, kuris viską žino apie lieknėjimą, ir tas, kuris nieko nenusimano apie sveiką mitybą.

svorio netekimas apgauti savaite

Vaida Kurpienė - mitybos specialistė, viena pirmųjų Lietuvoje pradėjusi garsiai kalbėti apie tai, kad dabar liekni atsikratyti antsvorio, reikia Pati ne kartą lieknėjusi ir vėl priaugusi nemenko antsvorio, paruošė programą, kuri moko ne badauti, bet laikytis tinkamo mitybos režimo, ne kankinti save, bet išsiugdyti naujus įpročius, ne barti save už suvalgytą pyragėlį, o pagirti už tai, kad suvalgei TIK vieną vietoje trijų Vaidos Kurpienės sveikos dabar liekni kursus bei seminarus jau išklausė dabar liekni žmonių, ji teikia asmenines konsultacijas, rengia mitybos planus, rašo straipsnius spaudai, yra dažna televizijos laidų dalyvė.

Rašyti komentarą.

arba numesti svorio

Taip pat perskaitykite