Aakg svorio. Panašios prekės

100% AAKG aminorūgštys

AAKG Nanox   Aakg svorio.

Aakg svorio

AAKG yra maisto papildas, kurio vienoje kapsulėje yra mg arginino alfa ketoglutarato. Argininas — viena iš dalies nepakeičiamų amino rūgščių, kurių organizmas negali pasigaminti tiek, kiek reikia, ir yra būtinas organizmui.

geriausia valgyti norint sudeginti riebalus

L-Argininas reikalingas ląstelių dalijimuisi, žaizdų gijimui, normaliai imuninės sistemos veiklai, svarbus kraujotakai, ypač smegenų. Argininas dalyvauja šlapimo sintezėje - dalyvaudamas joje padeda pašalinti iš organizmo toksiną — amoniaką, taip pat kreatininą, dalyvauja kraujo krešėjimo procesuose, įeina į hipofizio hormono vazopresino sudėtį ir padeda sintetinti augimo hormonus, o tai ypač aktualu sporto Aakg svorio.

Argininas svarbus stimuliuojant išsiskyrimą gliukogono ir insulino, kurie reguliuoja gliukozės Aakg svorio.

ar tren tikrai degina riebalus?

Organizmas naudoja argininą gaminant azoto monoksidą. Azoto monoksidas dalyvauja su kraujagyslių endoteliu susijusiose fiziologinėse reakcijose - plečia kraujagysles. Trūkstant arginino gali sutrikti insulino apykaita, Aakg svorio gamyba, kepenų riebalų apykaita, susilpnėti ir pradėti lūžinėti plaukai, blogai gyti žaizdos, užkietėti viduriai.

ar jautienos trūkčiojimas padeda numesti svorio geriausias būdas virėjas numesti svorio

Arginino trūkumas gali sumažinti vyrų spermatozoidų skaičių bei judrumą. Esant Arginino trūkumui gali atsirasti raumenų silpnumas. Arginino poveikį vertinant iš sportinės pusės, jis yra svarbus norint suaktyvinti kraujo, deguonies, maistinių medžiagų apykaitą ir įsisavinimą.

Argininas padeda sėkmingiau vystyti jėgą, ištvermę, liesą raumenų masę.

Aakg svorio

Taip pat perskaitykite